28 листопада у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся вебінар присвячений можливостям, що відкриваються українським вченим за програмою COST.

Спікер вебінару Ігор Лиман ScienceOfficer в Асоціації COST, координатор Офісу підтримки вченого, доктор історичних наук, професор Бердянського державного педагогічного університету розповів професорсько-викладацькому складу ТДАТУ про особливості програми, зокрема те, що COST допомагає об’єднати дослідницькі ініціативи по всій Європі та за її межами, а також дає змогу дослідникам та новаторам розвивати свої ідеї в будь-якій галузі науки та технологій. Наразі організація налічує 40 повноправних членів.

Серед стратегічних пріоритетів COST можна виділити:

– пропагування та поширення передової науки та досконалості;
– розширення можливостей і надання підтримки молодим інноваторам і дослідникам
– сприяння міждисциплінарним дослідженням для проривної науки.

Окрему увагу спікер Ігор Лиман зосередив на етапах формування команди, написанні проєктних заявок, вказавши на нюанси аплікаційного процесу та дедлайни.

ТДАТУ висловлює щиру подяку Офісу підтримки вченого за допомогу в організації вебінару та особисто спікеру ScienceOfficer в Асоціації COST, координатор Офісу підтримки вченого професору Ігорю Лиману та бажає подальших успіхів на науковій ниві.

Відділ міжнародних зв’язків