Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 08.08.2006 р. №685/2006 відзначають День охорони праці. З цієї нагоди на Енергетичному факультеті проведено зведену виховну годину для студентів 1, 2, 3 та 1С курсів на тему «Захищене та здорове покоління».

На зустріч, що відбулася 25 квітня 2018 року були запрошені страховий експерт з охорони праці Лупандіна Олена Петрівна та Ткаченко Володимир Петрович – завідувач сектору страхових експертів з охорони праці Мелітопольського відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування  України у Запорізькій області. Також на зустрічі був присутній Фандєєв Олександр Анатолійович – начальник відділу охорони праці ТДАТУ.

Запрошені фахівці провели інформаційно-роз’яснювальну роботу спрямовану на формування культури охорони праці та відповідне ставлення до безпеки праці.

Заступник   декана   енергетичного   факультету

з  організаційно-виховної роботи   Ковальов О.В.