25-26 квітня 2018 року на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П.ВАСИЛЕНКА під егідою Науково-методичного центру «Агроосвіта» Міністерства освіти і науки України проходив семінар «Сучасне інноваційне технічне обладнання тваринницьких ферм і методики викладання дисциплін» для завідувачів кафедр (провідних викладачів).

Учасником семінару від Таврійського державного агротехнологічного університету з доповіддю на тему: «Впровадження новітніх технологій та технічних засобів утримання, розведення та утилізації побічних продуктів птахівництва на прикладі перепелів породи Фараон» виступив в.о. завідувач кафедри «Технічні системи технологій тваринництва», д.т.н., доц. Мілько Д.О. Учасники заходу отримали сертифікати науково-методичного центру «Агроосвіта».