На чемпіонаті світу серед студентів та юніорів, що завершився у Словенському місті Цельє (CELJE), студенти ТДАТУ стали чемпіонами світу!!!

З 27 по 30 квітня 2018 року в Словенії, м. Цельє, проходив VІІІ Чемпіонат світу та Європи з гирьового спору серед студентів та юніорів. У складі збірної команди України успішно виступили й два студенти ТДАТУ.

Сергій Данилевський, студент Механіко-технологічного факультету ТДАТУ, майстер спорту України з гирьового спорту, в черговий раз показав грандіозний результат: у ваговій категорії до 65 кг зумів виконати 40 поштовхів гирями по 32 кг за довгим циклом й стати Чемпіоном світу та Європи, переможцем цих змагань серед студентів та юніорів.

Марія Рабош, студентка відділення «Механізації та управління агропромислового виробництва» ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ», торік виконала норматив кандидата в майстри спорту України та стала чемпіонкою України з гирьового спорту серед студентів ЗВО.

На змаганнях в Словенії Марія, заявившись в трьох номінаціях, показала прекрасний результат: вирвавши пудову гирю 121 раз, стала Чемпіонкою світу серед студентів у ваговій категорії до 60 кг, а також Чемпіонкою Європи (за основною сіткою) та серед юніорів.

Загальний підсумок Українських спортсменів: дванадцять «золотих» та одна «срібна» медаль – прекрасний результат!

Вітаємо наших переможців, бажаємо їм й надалі наснаги на спортивні досягнення та перемоги світового рівня на славу ТДАТУ!

Студенти-спортсмени вдячні адміністрації університету за надану можливість участі у таких престижних міжнародних змаганнях!