30 квітня в рамках проекту «Opening the borders» відбулася чергова відеозустріч між студентами ТДАТУ та аргентинськими студентами. Цього разу викладач кафедри іноземних мов Наталя Нісаноглу та патнер-колега з Аргентини Luciana Riquelme організували інтелектуально-розважальну «битву» між учасниками.

Розпочався захід із розминки – завдання скласти самостійно кросворд і запропонувати опонентам спонтанні дефініції, виявилося водночас нескладним і цікавим. Також у студентів була нагода спробувати себе в якості детективів – працюючи в командах, вони розкривали таємницю, пов’язану зі злочином, тобто розв’язували завдання, які потребували від них загальних знань, пильної уваги, логічного мислення. Кожен із членів команди мав можливість викласти й довести доречність своїх міркувань. Таким чином, виявлялися різні версії учасників, що надавало обговоренню більшої емоційності. Візуально представлені завдання підштовхували до активної дискусії та обумовлювали розширення діапазону думок студентів.

Отже, під час віртуальної зустрічі студенти мали змогу не лише покращити знання англійської мови, а й розвинути креативне мислення, навички колаборативної роботи в команді. Але найголовніше – виключно всі учасники заходу відчули себе частиною величезної англомовної спільноти, від чого отримали масу позитивних емоцій.

Наталія  Нісаноглу,

викладач кафедри іноземних мов