22 грудня 2022 року буде проведений обласний етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Учасники конкурсу – учні закладів загальної середньої освіти, здобувачі закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Для студентів закладів вищої освіти Запорізької області ІІ етап Конкурсу буде проведено у дистанційному форматі на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Відповідальний: в.о. ректора університету, доцент Олександр Ломейко.

Склад журі:

• голова: Тетяна Шарова, професор кафедри суспільно-гуманітарних наук ТДАТУ;
  • заступник голови: Любов Стовбур, доцент кафедри культурології Запорізького державного медичного університету;
  • секретар: Оксана Сидоренко, доцент кафедри культурології Запорізького державного медичного університету;
  • член журі: Ірина Чернова, зав. кафедри українознавства та загальної мовної підготовки Національного університету «Запорізька політехника»;
  • член журі: Ольга Фурман, старший викладач кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» ЗОР.

Метою конкурсу є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

Переможці обласного етапу конкурсу візьмуть участь у фіналі, який відбудеться у лютому 2022 року.

Оргкомітет