18 та 19 грудня 2021 року студентська організація «Козацька берегиня ТДАТУ» разом зі студентським козачим куренем ТДАТУ провели благодійну акцію «Казкове свято Миколая» для діточок з притулку.

19 грудня в Україні відзначається День святого Миколая. Цілий рік діти з особливим нетерпінням чекають цього свята. Тому що колись в давнину св. Миколай започаткував добру традицію – таємно обдаровувати дорослих і дітей.

В сучасні часи з’явилась добра традиція – саме у день святого Миколая опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки. Мабуть, немає такої дитини, яка б з нетерпінням не чекала зими. Й не дивно, бо саме взимку приходять Святий Миколай з гостинцями, з довгоочікуваними подарунками, зимові канікули з колядою, розвагами, щедрівками, святий вечір у колі великої родини…

Напередодні Дня Святого Миколая дівчата студентської організації «Козацька берегиня ТДАТУ» виготовили власноруч казковий будиночок з імбирних пряників для діточок з притулку. Студентки зібралися, щоб подарувати атмосферу свята знедоленим діточкам та створити передноворічну казку навколо!

У неділю, 19 грудня, старшини студентського козачого куреня ТДАТУ разом з методистом наукової бібліотеки Оленою Федоренко відвідали Мелітопольський центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Студенти козачого куреня ТДАТУ привезли казковий будиночок вихованцям притулку.

Здивовані оченята та веселий сміх дітей стали нашою найкращою винагородою.

Олена Федоренко,
методист наукової бібліотеки