На адресу декана факультету АТЕ к.с.-г.н., доцента Іванової Ірини Євгенівни надходить все більше запитів на вакансії агрономів, землевпорядників, фахівців із захисту рослин, ландшафтних дизайнерів.

В рамках роботи із працевлаштування випускників напрямку «Агрономія» та «Охорона праці» керівництвом факультету АТЕ у співпраці з викладачами кафедр було проведено ряд заходів.

Так, 2 березня 2016 р. було проведено зустріч з представниками компанії «DuPont Pioneer» (Pioneer Hi-Bred International, Inc.), яка є лідером насіннєвого ринку не лише України, а й світу та спеціалізується на виведенні нових сортів кукурудзи, соняшнику, сорго, сої та деяких інших сільськогосподарських культур: Костянтином Антоновим, Любов’ю Мирною, Єгором Григоришиним.

Приводом для зустрічі стала гостра потреба підприємства у талановитій молоді для подальшого працевлаштування. Нашим студентам було запропоновано спробувати свої сили на базі компанії «DuPont Pioneer».

30 березня 2016 року для студентів 2-6 курсів напряму підготовки «Агрономія» була проведена зведена кураторська година. До студентів із виступом звернулися: керівник Групи Компаній «Мелітопольська черешня», яка займає лідируючі позиції у виробництві фруктів на півдні України – Лук’янов Антон Володимирович, керівники агрономічного управління садівництва та рільництва: Гринців Іван Іванович та Рева Олександр Вікторович. Серед запрошених був присутнім начальник відділу зв’язку з виробництвом  Сингаєвський Віктор Антонович.

Делегати компанії розповіли про особливості роботи та вимоги, які нині пред’являються до затребуваного агронома. Особливий акцент зроблено на здатність до використання інноваційних підходів, провідних технологій, вивчення нововведень сучасних професіоналів аграрної сфери. Другим етапом зустрічі стало проведення співбесіди зі студентами, які виявили бажання до подальшої співпраці з представниками Групи Компаній «Мелітопольська черешня» та мають відповідні компетенції з точки зору куратора, викладачів та деканату АТЕ.

За результатами відбору, трьом студентам напряму підготовки «Агрономія» було запропоновано працевлаштування з визначеним випробувальним терміном.

На сьогоднішній день керівництво факультету АТЕ тісно співпрацює з агровиробниками усього регіону, оскільки практична підготовка сприяє формуванню професійно значущих якостей майбутнього спеціаліста, серед яких можна виділити аналітичність мислення, соціальну активність та відповідальність.

Заст. декана ф-ту АТЕ з НР

Кулик А. С.