27 січня фахівці наукової бібліотеки, у рамках проєкту «Навчись вчитися», для студентів-економістів провели інформаційний захід «Академічна доброчесність – запорука якісної освіти».

Наукова бібліотека як осередок доступу до інформаційних потоків розповсюджує та популяризує серед студентів і усіх користувачів правила та чесноти академічної доброчесності та спонукає дотримуватися їх.

Категорія академічної доброчесності є всеохоплюючою. Вона стосується не лише загальної корпоративної культури університету, внутрішньої культури студента, а також включає в себе духовні засади, етичні і моральні принципи.

Чи можливо отримати чесні знання та диплом, який матиме значення на ринку праці; плагіат – це умисне чи неумисне порушення прав інтелектуальної власності; наскільки важливі навички академічного письма і усного мовлення; як дотримуються академічної доброчесності студенти університетів США і Європи. Ці та інші питання у формі вільного спілкування фахівців бібліотеки, студентів та викладача Захарченко О.Г. обговорювалися на інформаційному заході, разом у конструктивному діалозі шукали істину.

Студентів ознайомили із поняттям «академічна доброчесність», розглянули явище плагіату та шляхи боротьби із ним, «кодекс честі університету», «інформаційний пошук», «цитування, посилання на джерела» тощо. Інформаційний захід супроводжувався презентацією.

Інформаційний захід пройшов змістовно, цікаво і корисно. Дякуємо за співпрацю Захарченко Олені Григорівні та Бакіній Тетяні Володимирівні.

На сайті наукової бібліотеки відкрито рубрику «Академічна доброчесність», де представлені нормативні документи, офіційні документи ТДАТУ з даного питання, перелік видань з посиланнями на повний текст тощо.

Запрошуємо викладачів і студентів долучитися до інформаційного заходу у науковій бібліотеці. Адже усі ми прагнемо одного – випускати конкурентних і затребуваних на ринку фахівців.

Наукова бібліотека