Студентська рада факультету агротехнологій та екології ТДАТУ на платформі Zoom на кураторській годині провела онлайн-зустріч з першокурсниками, де радо вітали першокурсників і їх кураторів.

Представники студради доповідали більш ніж для 50 учасників про їх здобутки минулих, довоєнних часів: поділились, чому в свій час долучились до студентської діяльності; познайомили зі студактивом АТЕ. Звичайно, згадали й минулорічну діяльність на початку війни, адже навіть тоді намагались підтримувати зв’язок та робити щось для студентства, вимушеного проживати студентське життя та навчатись в режимі онлайн.

Познайомили першачків детальніше зі структурою студради: десять секторів та п’ять окремих посад, які в ній існують. Також студрада проінформувала, що час теперішнього її складу добігає кінця, адже голови секторів та активісти факультету, навчаються на четвертих бакалаврських або вже магістерських курсах. Студентів першого курсу, креативних, творчих і впевнених, запросили долучитись до нового складу та продовжити роботу студради.

У відвертому спілкуванні, першокурсники поділились історіями власного життя та причиною вибору саме факультету АТЕ. Представники студради разом з першокурсниками спланували можливі заходи та челенджі, які можуть провести в цьому навчальному році.

На зустрічі було вирішено додати першокурсників до груп і секторів, які вони виберуть. Також домовились провести загальний збір, де буде сформовано план заходів та подальшу діяльність студради факультету.

Натхнення на створення, дійсно чогось вартого, для кращого майбутнього, відбувається лише в командній роботі, де є підтримка одне одного та готовність до плідної роботи.

Якщо ти хочеш змінити на краще роки свого навчання, приєднуйся до нашої дружньої родини АТЕ!