Редакційно-видавничий відділ підготував черговий, 298-й, номер університетської газети «Агро Таврія». На шпальтах видання висвітлені важливі та цікаві події з життя університету. Не дивлячись на карантин, літо у житті ТДАТУ видалося насиченим на цікаві події.

Переглянувши номер, можна дізнатися: які нагороди отримав Таврійський державний агротехнологічний університеті імені Дмитра Моторного на ХІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2020», про те, яке місце посів Таврійський ДАТУ у академічному рейтингу ТОП-200 та хто зі студентів нашого університету іменні стипендії отримав.

А також, читайте у номері, як студенти ТДАТУ присягу на вірність України складали, про результати молодих науковців після збирання урожаю, про відкриття меморіальної дошки на честь художника Василя Добровольського та вшанування пам’яті Великого аграрія Дмитра Моторного.

Друкований примірник завжди чекає на вас у читальному залі наукової бібліотеки, де зберігаються підшивки газети за всі роки її існування та в музеї університету. Ознайомитися з номером газети в електронному вигляді можна на веб сайті ТДАТУ. Для цього треба перейти за посиланням.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ “Агро Таврія”