На кафедрі харчових технологій та готельно-ресторанної справи відбулась атестація здобувачів вищої освіти дуальної форми навчання.

Доповідали та презентували свою роботу на вітчизняних і закордонних підприємствах здобувачі груп: 2ХТ Іванна Тринкеншу ; 31 ХТ Анна Дума ; 31 ГРС Марія Подлипинець та Юлія Ісаєва 4ХТ Яна Коробова ; 11МБХТ Карина Бичек 21 МБХТ Валерія Міліч  та Юлія Хмура .

Дуальна форма здобуття освіти в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного – це спосіб здобуття освіти здобувачами денної форми, що передбачає здобуття освіти, шляхом поєднання навчання осіб в університеті з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціяхметою якої є підвищення якості професійної підготовки здобувачів освіти. Також дуальна форма навчання сприяє адаптації і закріпленню теоретичних знань на робочому місці в умовах виробництва, наближає до розуміння, яких саме компетентностей вимагає сучасний бізнес для того, щоб вносити зміни у навчальну програму, відповідаючи вимогам часу.

Результати атестації свідчать про те, що дуальна форма освіти в ТДАТУ забезпечує високий рівень теоретичних знань, а також спроможність їх застосування здобувачами вищої освіти на практиці в умовах сучасного вітчизняного і закордонного виробництва.