До уваги аспірантів та докторантів! У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного у відповідності до “Положення про порядок підготовки здобувачів вищої освіти наукових ступенів доктора філософії та доктора наук” оголошується атестація здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук.

Атестація триватиме з 29 серпня по 06 вересня 2022 року.

До початку атестації аспіранти та докторанти мають надати на відповідну кафедру такі документи:

− атестаційний звіт щодо виконання індивідуального плану роботи аспіранта (за підписом аспіранта і наукового керівника);
− матеріали, що підтверджують виконання зазначених у звіті планових показників освітньої та наукової діяльності аспіранта (копії статей і тез доповідей, довідки про участь у розробленні наукових тем тощо); індивідуальний план роботи аспіранта (у двох примірниках).

Науково-дослідна частина