30 вересня Указом Президента України у 1998 році було оголошено Всеукраїнським днем бібліотек. Це свято об’єднує не лише працівників бібліотек, але й усіх користувачів, поціновувачів книги і читання.

Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.

Бібліотека університету – інтелектуальне, духовне, культурне перехрестя ідей і думок, портал до знань. Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного.

Цьогоріч День бібліотек ми вдруге поспіль відзначаємо в умовах воєнного стану. З початком російсько-української війни, співробітники наукової бібліотеки ТДАТУ разом з університетською спільнотою тримають освітній і культурний фронт Університету.

Шановні співробітники наукової бібліотеки, університетська спільнота вітає вас із Всеукраїнським днем бібліотек і бажає миру і щастя, міцного здоров’я, віри, надії і любові.

Енергії вам і творчої наснаги у вашій благородній просвітницькій справі на благо розвитку Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Разом – до перемоги!