joPd_rvaaK8На теренах нашої рідної неньки України 8 та 9 травня святкуються грандіозні та величні свята – День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8 травня – це данина пам’яті загиблих, коли ми низько схиляємо голови перед ними. А 9 травня – це день вшанування живих. Нашим обов’язком є вшанування ветеранів, які віддавали все, що є, для Перемоги.

Відзначення 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні проходить під гаслом “1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!”. Символами цього дня стали неперевершено красиві та водночас прості квіти – маки. Мак як кривавий слід від кулі, що символізує пам’ять і скорботу та нагадує про тяжкі роки протистояння.

Традиційно кожного року в кожному куточку нашої Батьківщини відзначаються дані події. І кожного року молоде покоління приходить та вшановує пам’ять загиблих та дякує живими ветеранам. Цей рік не є виключенням.

Активісти студентського профбюро та активні студенти з Таврійського державного агротехнологічного університету приєдналися до ходи колони з покладанням квітів до Меморіального комплексу «Братське кладовище» та взяли участь у мітингу «Пам’ятати, щоб жити…».

Дуже важливо щоб майбутнє покоління не забувало минулі подвиги справжніх героїв, завдяки яким ми живемо в нашій незалежній Україні.

Вшановуємо пам’ять всім загиблим та низький уклін живим героям – нашим ветеранам!

Голова студентського профбюро
Бончужна Єлизавета