15 лютого 2017 року в рамках навчальної практики «Вступ до фаху» до студентів І курсу завітала Назаренко Марина, фахівець з продажу страхових продуктів PZU «Україна», випускниця кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування».

Вона швидко знайшла спільну мову з аудиторією, тому зустріч пройшла у невимушеній атмосфері й дуже сподобалася студентам.

Спочатку студенти ознайомились з основною діяльністю страхової компанії,  в якій працює наша випускниця, а також з принципами роботи, страховими продуктами,  а також отримали відповіді на запитання про специфіку роботи системи страхових послуг у країні. Найбільш цікавою для студентів виявилась тема особистого досвіду роботи в страховій сфері, а також можливість проходити практику-стажування на базі установи. Значну увагу було зосереджено на професійних вимогах та необхідних навичках до сучасного фахівця в галузі страхування.

Студенти отримали багато вражень від спілкування з фахівцем страхової компанії, що свідчить про важливість та дієвість подібних заходів для підвищення мотивації до навчання і розуміння майбутньої професії.