2 листопада – 96 річчя видатного Героя Дмитра Костянтиновича Моторного, випускника МІМСГ, який прожив довге життя – 90 років і покинув цей світ 30 липня 2018 року.

Він залишиться в пам’яті людей великим хліборобом, справжнім патріотом рідної землі, яка прийняла його у своє віковічне лоно у час, коли був зібраний хліб, останній хліб у його нелегкій, але прекрасній долі…

Щороку у цей день ми згадуємо Дмитра Костянтиновича, видатного аграрія України– людину-айсберг, Двічі Героя Соціалістичної Праці, Героя України, почесного члена Національної академії аграрних наук України, керівника господарства впродовж 66-ти років, якому ще за життя на Батьківщині встановили бронзовий бюст та ім’я якого носить наш університет.

Наші квіти сьогодні не будуть покладені до бюста Героя… Війна, окупація зруйнувала багато добрих традицій університетської спільноти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, але ми пам’ятаємо про славетного випускника, велику людину, ім’я якої носить ТДАТУ!

Вічна пам’ять світлі людині!