У рамках проведення ІІ етапу Всеукраїнської Студентської Олімпіади із дисципліни «Аграрний маркетинг», співробітниками консалтингового центру «Агро-Таврія» була організована екскурсія на підприємство, що займається виробництвом та реалізацією плодоовочевої продукції.

Екскурсія здійснювалась за підтримки українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва «UHBDP», який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, реалізується та співфінансується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA). Студенти та викладачі із таких вищих навчальних закладів як: Сумський національний аграрний університет, Уманський національний університет садівництва, Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, Полтавська державна аграрна академія, Харківський державний університет харчування та торгівлі, Миколаївський національний аграрний університет та інших, відвідали ТОВ «Фаворит», що розташований у селі Мала Тернівка Якимівського району Запорізької області. Керівник підприємства, Шуляков Алік Васильович, розповів про проблеми логістики та збуту продукції, формування оптових партій, реалізації черешні на експорт, а також  формування ціни реалізації на плодоовочеву продукцію.

Студенти отримали повну інформацію щодо діяльності та розвитку підприємства ТОВ «Фаворит», відповіді на питання щодо прибутковості, введення обліку витрат і доходів, врожайності у плодоовочевій галузі, і разом з тим, купу позитивних емоцій та можливість самостійно поласувати черешнею з самого дерева. Усі учасники конференції залишилися під величезним враженням від організації екскурсії та щиро висловлювали слова подяки як керівнику ТОВ «Фаворит» Аліку Васильовичу, так і спонсорам – українському проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва «UHBDP». Адже на сьогоднішній день дуже важливо обговорювати проблеми як плодоовочевої галузі окремо, так і українського аграрного сектору в цілому, бо саме він є ланкою, що може дати мультиплікативний ефект у розвитку інших галузей національної економіки.