Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2018 року № 2546-л «Про проведення акредитаційної експертизи», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. № 978 17 грудня 2018 року на енергетичному факультеті розпочала роботу експертна комісія Міністерства освіти і науки України з акредитації освітньо-професійної програми «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» за другим (магістерським) рівнем у складі:

голова експертної комісії: Червінський Леонід Степанович – професор кафедри електротехніки, електромеханіки та електротехнологій Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор технічних наук, професор.

член експертної комісії: Яковлєв Валерій Федорович – завідувач кафедри електротехнічних систем Сумського національного аграрного університету, кандидат технічних наук, професор.

Згідно з графіком 17 – 19 грудня 2018 року були проведені контрольні вимірювання знань комплексних контрольних робіт акредитаційної експертизи студентами за освітньо-професійною програмою «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з дисциплін:
• Математичне забезпечення магістерських програм
• Методологія наукових досліджень з основами інтелектуальної власності
• Ділова іноземна мова
• Електропривод виробничих машин і механізмів
• Енергетичні установки
які проводили голова комісії д.т.н., професор Червінський Л. С. та член комісії к.т.н., професор Яковлєв В. Ф. та викладачі з цих дисциплін.

Комісією було оглянуто матеріально-технічне, кадрове та інформаційне забезпечення освітнього процесу, перевірено установчі документи. Експерти ознайомилися з науково-дослідною та виховною роботою, переглянули матеріали атестаційних заходів та працевлаштування випускників.

Експертною комісією встановлено, що освітньо-професійна програма «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» повністю забезпечена документацією, передбаченою стандартами освіти: навчальними та робочими навчальними планами, робочими програмами навчальних дисциплін, Програмою розвитку та вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності у Таврійському державному агротехнологічному університеті.

За матеріалами: деканат енергетичного факультету