Loading Події

« Усі Події

  • This Подія has passed.

ТДАТУ оголошує обрання за конкурсом на посаду директора ВСП “Оріхівський коледж ТДАТУ”

Квітень 15 - Травень 15

Таврійський державний агротехнологічний університет оголошує обрання за конкурсом на вакантну посаду директора відокремленого структурного підрозділу «Оріхівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету», що розташований за адресою: 70500, Запорізька область, місто Оріхів, вулиця Академіка Вернадського буд. 40

Кандидат на посаду директора повинен бути громадянином України, вільно володіти українською мовою, мати вищу освіту,відповідну підготовку та стаж педагогічної роботи у закладах вищої освіти відповідного профілю не менше ніж десять років.

Строк подання заяв 1 місяць з моменту опублікування оголошення. Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву, особовий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографію, копії документів про вищу освіту та додатків до них, довідку про проходження попереднього (періодичного психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. №1465 («Офіційний вісник України»,2000р. № 39, ст.1656), копію паспорта, засвідчену претендентом, копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків, копію трудової книжки, копію документів, які підтверджують підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років, довідку про наявність або відсутність судимості, витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, письмову згоду на збір та обробку персональних даних, фотокартки розміром 3×4см.- 2шт.

Копії документів,які подаються претендентом ( крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.

Деталі

Початок:
Квітень 15
Закінчення:
Травень 15