Loading Події

• This Подія has passed.

Військова підготовка студентів ТДАТУ

01.09.2015

До уваги студентів! У зв’язку з внесенням змін в Закон України “Про військовий обов’язок і військову службу” на кафедрі військової підготовки Запорізького національного технічного університету студенти ТДАТУ можуть проходити військову підготовку за програмою офіцера запасу громадяни України (чоловічої та жіночої статі), в тому числі військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, що мають або здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра (ІІІ-VІ курс) очної (денної, вечірньої) і заочної (дистанційної) формами навчання, якщо їм на початок військової підготовки не виповнилося 40 років.

Військова підготовка розпочнеться з 01.09.2015 р. і продовжиться протягом двох років (1 раз на тиждень).

Бажаючим по всім питанням звертатися на кафедру військової підготовки за адресою м. Запоріжжя, вул. Цимлянська, 23. Проїзд трамваєм № 3, 12 до зупинки “Цимлянська”. Тел.: 769-00-01 – завідувач кафедри полковник Альохін Костянтин Васильович; 769-00-02 – заступник завідувача кафедри з НР полковник Коробов Олександр Валентинович

Студентам ТДАТУ звертатись у мобілізаційний відділ університету в каб. 9.119 до Крутікова Павла Леонідовича. Тел.: (0619) 44-03-07.

Дата:
01.09.2015