Loading Події

« Усі Події

• This Подія has passed.

Запрошуємо взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції “Розвиток сучасної науки та освіти: реалії, проблеми якості, інновації”

31.08.2022 - 30.09.2022

Вже стало традицією проведення на кафедрі вищої математики і фізики Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції “Розвиток сучасної науки та освіти: реалії, проблеми якості, інновації” наприкінці травня.

Але цього року у зв’язку з оголошенням в Україні воєнного стану, проведення конференції було перенесено на вересень. Дата проведення конференції співпадає з 90-річчям Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, тому конференція присвячується цьому ювілею.

За звичаєм співорганізаторами конференції стали: Інститут фізики напівпровідників імені В. Є. Лашкарьова НАН України, Технічний університет Дортмунда (Німеччина), ЗАТ «Національний центр ядерних досліджень» Міністерства транспорту, зв’язку та високих технологій Азербайджанської республіки (Азербайджанська Республіка), Інститут іонно-плазмових і лазерних технологій Академії наук Республіки Узбекистан (Республіка Узбекистан), Мариямпольська колегія (Литва).

Колектив кафедри вищої математики і фізики Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного запрошує викладачів, наукових співробітників, аспірантів, студентів долучитися до участі в конференції, яка відбудеться 30 вересня 2022 року. З додатковою інформацією щодо конференції, у тому числі умовами реєстрації, вимогами до оформлення повних текстів доповідей  можна ознайомитися на сайті кафедри вищої математики і фізики  на сторінці конференцій.

З повагою, організаційний комітет конференції

Початок:
Закінчення: