Loading Події

« Усі Події

• This Подія has passed.

Уряд Чехії пропонує стипендії магістрантам та аспірантам

03.08.2022 - 30.09.2022

Уряд Чеської Республіки пропонує українцям щомісячні стипендії для отримання ступеня магістра або захисту докторської дисертації.

Така стипендія покриватиме витрати на навчання та перебування за кордоном.

Щомісячна стипендія становитиме для магістрів близько 570 євро, для аспірантів – близько 610 євро.

Отримання стипендії можливе тільки під час перебування у Чехії.

Вступники до магістратури, яка триває від двох до трьох років, зможуть обрати навчальну програму англійською або чеською мовами.

Аспірантура передбачає навчальні програми англійською мовою тривалістю від трьох до чотирьох років.

Учасники стипендіальної програми, окрім коштів, отримають соціальне та медичне страхування на період навчання, допомогу в пошуку студентського житла та доступ до всіх наявних університетських ресурсів.

Також учасники програми матимуть можливість пройти річні підготовчі курси в Інституті мови та підготовчих студій Карлового університету для тих, хто обрав навчальну програму чеською мовою.

Для участі в програмі необхідно подати онлайн-заявку, заповнену англійською або чеською мовою, та скласти тест на загальні знання.

Окрім того, необхідно скласти тест на знання англійської мови, якщо ви обрали навчальну програму англійською мовою, або підтвердити володіння чеською мовою на рівні B2 за шкалою CERF, якщо ви обрали навчальну програму чеською мовою.

Після цього, якщо заявка претендента буде успішною, потрібно пройти співбесіду та подати усі необхідні документи.

Заявки на участь у стипендіальній програмі приймаються до 30 вересня 2022 року.

Початок:
03.08.2022