Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного постійно організовує курси підвищення кваліфікації фахівців промислових підприємств. У листопаді 2020 року такі курси були проведені для співробітників приватного акціонерного товариства «Племзавод «Степной».

Курси прохожили на кафедрі мехатронних систем та транспортних технологій. Їх слухачами були головний інженер П.Макаренко, начальник машинного двору О.Терпимов та начальник автогаража О.Калінін. Слухачів ознайомили з сучасним станом безпеки дорожнього руху; стандартами системи безпеки дорожнього руху; необхідністью передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів як складової безпеки дорожнього руху; особливості та новації обов’язкового страхування власників транспортних засобів господарства; про зміни та доповнення у правилах дорожнього руху України.

Наприкінці грудня минулого року на платформі ZOOM була проведена атестація. Вона показала, що слухачі курсів на достатньо високому рівні засвоїли матеріал і спроможні його використовувати на виробництві.

Кафедра мехатронних систем та транспортних технологій