Сучасна освітня система переживає період радикальних перетворень. Нові умови навчання, світогляд молоді, можливості використання інформаційних ресурсів відкривають додаткові можливості як для викладачів так і для здобувачів освіти.

Освітній процес змінюється, стає менш формалізованим але більш інноваційним. Як стверджує світова практика, один з найважливіших показників, що визначають ступінь розвинутості країни, є підготовка і наявність достатньої кількості фахівців – професіоналів. Підготовкою таких спеціалістів займається факультет економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Факультет «Економіки та бізнесу» вже більше 30 років надає здобувачам освіти знання та практичні навички за 8 спеціальностями першого, другого та третього рівнів вищої освіти. Випускники факультету є затребуваними фахівцями економічної сфери, маркетингу, менеджменту, підприємництва, обліку та фінансів, публічного адміністрування, туризму. Вони, на усіх ланках управління, примножують славу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, як в Україні, так і поза її межами, показуючи високий рівень кваліфікації та професіоналізму.

Колектив факультету на 99% складається із викладачів, які мають наукові ступені докторів або кандидатів у галузі економічних наук та державного управління, вчені звання професора, доцента.

Щорічно професорсько-викладацький склад факультету показує високі здобутки в методичній, науковій, організаційній та інших видах діяльності, що в свою чергу підкріплюється здобутками наших здобувачів.

Студенти факультету неодноразово ставали володарями іменних стипендій Президента України, Верховної Ради України, Запорізької обласної державної адміністрації, мера міста Мелітополя. Студенти факультету є переможцями Всеукраїнських фахових олімпіад, конкурсів студентських наукових та дипломних робіт, Всеукраїнських творчих конкурсів. Активна участь студентської молоді у тренінгах, семінарах та інших заходах, присвячених формуванню лідерських якостей, розвитку особистості. Патріотичність та активні участь у складні часи для країни знаходить відображення у проявленні активної життєвої позиції та волонтерстві. Студентська рада факультету завжди активно бере участь у суспільному житті університету.

Факультет економіки та бізнесу став місцем, де перетнулися життєві шляхи чудових людей, розкрилися яскраві педагогічні таланти, народилися новаторські педагогічні ідеї! За роки свого існування дружна «факультетська родина» пережила багато важливих подій для кожного особисто і для усіх в цілому; відстояла усі труднощі та підтвердила стійкість духу та чітку патріотичну позицію. Ми вистояли та не скорилися труднощам. Нашу згуртованість перевірено часом та події сьогодення.

В цей значущий день хочеться подякувати керівництву ТДАТУ за підтримку, розуміння, поради та допомогу в усьому. Усім членам нашої факультетської родини подякувати за їх сміливість, витримку та стійкість. І побажати усім учасникам освітнього процесу творчих успіхів, невгамовного потягу та бажання само розвиватись, нових наукових досягнень. Ключовим стає концепція навчання протягом усього життя.

Ми разом, ми сила, ми йдемо тільки вперед! Слава Україні!

Деканат та студентська рада факультету економіки та бізнесу