На кафедрі рослинництва імені професора В.В. Калитки відбулась ІХ Всеукраїнська науково-технічна конференція здобувачів вищої освіти.

Традиційно, доповідачі освітили результати своїх досліджень. Найкращі виступи були відзначені сертифікатами:

• студент 32 АГ групи Сергій Щербина, тема доповіді: «Фітопатологічна ситуація у посівах зернових культур і шляхи її оптимізації в умовах Південного Степу України»;
• студент 21 МБ АГ АК групи Олександр Зіняк, тема доповіді: «Продуктивність інтенсивних насаджень яблуні залежно від площі живлення в умовах Південного Степу»;
• 41 АГ групи Іван Мовлик, тема доповіді: «Продуктивність кукурудзи залежно від густоти стояння рослин, вирощеної в богарних умовах Степу України».

Конференція для магістрантів і студентів проводиться щорічно з метою стимулювання наукової творчості молоді у сфері агрономії.

Кафедра рослинництва імені профессора В.В.Калитки