2350019 січня, в День Великого християнського свята Водохреща свій 89-й день народження відзначив професор  кафедри технічного сервісу та систем в АПК, кандидат технічних наук Ігор Сергійович Сєрий.

Ігор Сергійович приїхав до Мелітополя в 1956 році, після закінчення Московського інституту механізації та електрифікації сільського господарства. Свій професійний шлях Ігор Сергійович Сєрий розпочав в стінах Мелітопольського інституту механізації сільського господарства (нині Таврійський державний агротехнологічний університет), де працював на посадах асистента, старшого викладача, доцента, професора.

З 1965 по 1971 р. завідував кафедрою «Основи взаємозамінності», з 1961–1971 рр. працював проректором з навчальної та наукової роботи, з 1971–1987 рр. був ректором Мелітопольського інституту механізації сільського господарства.  За 16 років роботи на цій посаді Ігорю Сергійовичу вдалося підняти престиж МІМСГ так, що про нього заговорили в усьому колишньому Радянському Союзі. За цей час інститут наростив матеріальну базу: було збудовано 10-поверховий навчальний корпус, військова кафедра, бібліотека, спорткомплекс, їдальня, база відпочинку «Салют». Під керівництвом Ігоря Сергійовича інститут став вузом 1-ої категорії.

З 1987 р. по 2000 рік Ігор Сергійович Сєрий працював зав. кафедри ВСТВ, з 2000 по 2018 рік – був професором кафедри «Технічний сервіс в АПК», а з 2018 – професор кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК».

Великий внесок зробив Ігор Сергійович Сєрий і в наукову сферу, він є автором 60 наукових праць та трьох підручників. Головна особливість Ігоря Сергійовича у процесі навчання – індивідуальний підхід до кожного студента. Всі, хто працював з Ігорем Сергійовичем , характеризують його, як людину дивовижної долі, він завжди був готовий надати допомогу тим, хто її потребував. Готовий бути корисним іменинник і зараз.  Незважаючи на свій поважний вік, Ігор Сергійович і сьогодні працює в рідному університеті, – викладає на кафедрі «Технічний сервіс  та системи в АПК».

Ігор Сергійович нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора (1976), «Знаком пошани України» (2010) і орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» І ступеня (2010). За порядність, професіоналізм та великий внесок у розвиток рідного міста в 1999 р. йому було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Мелітополя».

З Днем народження крім близьких, іменинника привітали керівництво ТДАТУ, представники міської влади, а також колеги та друзі.

Бажаємо Ігорю Сергійовичу міцного здоров’я, та довгих років життя.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»