2-3 березня 2024 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, в ході якого учні презентували результати своїх досліджень.

Загалом до наукового відділення було представлено 20 науково-дослідницьких робіт учнів загальноосвітніх закладів Запоріжжя та області за секціями: «Автоматизація та робототехніка», «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», «Електроніка та приладобудування», «Енергетика та електротехніка», «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології», «Матеріали та адитивні технології», «Прикладна механіка та машинобудування» та «Технології виробництва. В рамках відділення Економіки працювали секції «Економіка та економічна політика», «Менеджмент та маркетинг», «Прикладна макро- та мікроекономіка», «Фінанси, банківська справа та страхування».

Кожен етап конкурсу оцінювався за рейтинговою системою, яка передбачала накопичення загального максимального балу – 100. За рішенням журі були розподілені призові місця серед учасників II етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт. Кращі роботи рекомендовані для участі у IIІ (заключному) етапі конкурсу у Києві.

До складу журі увійшли науковці-представники університетів Запорізької області, зокрема к.е.н., доцент кафедри фінансів, обліку і оподаткування ТДАТУ Сергій Косторной. Доцент кафедри експлуатації та технічного сервісу машин Борис Болтянський був призначений членом журі наукового відділення інженерії та матеріалознавства.

Журі відзначило актуальність представлених робіт, а також самостійність, оригінальність і доказовість суджень учасників конкурсу, а також їхню достатньо високу культуру мовлення, вільне володіння матеріалом, доступність й оригінальність подання інформації та кваліфіковане ведення дискусії.

Бажаємо учасникам нових наукових досягнень та успіхів в наступному етапі конкурсу.