??Вільні, амбітні, розумні – це все про сучасне українське студентство! Сьогодні саме ви у фокусі уваги! Ваша молодість, успіх і творчість!

??Напередодні відзначення Міжнародного дня студента молоді та прогресивні студенти двох Мелітопольських закладів вищої освіти об’єднані як ніколи!

????‍♂️Студентство Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького ініціює проведення масштабної урочистої події – ??❤️ МОЛОДІЖНОГО ТЕЛЕМОСТУ «ЄДИНІ З МЕЛІТОПОЛЕМ У СЕРЦІ…».

‼️⭐️Захід відбудеться 16 листопада 2023 року у змішаному форматі та об’єднає стукіт сердець тисяч молодих незламних українців у різних куточках країни та світу!

??‼️Сучасні, освічені, мужні та вільні –  ви сьогодення України та її прекрасне майбутнє! Чекаємо на зустріч з кожним!