За ці два роки межі можливого розширилися в кожного з нас. Багато з нас і не здогадувалися, на що здатні.

Наші вчителі й вихователі — ви тепер не просто навчаєте наших дітей, але й буквально берете на себе величезну відповідальність — врятувати від небезпеки. Провести в укриття, заспокоїти, відволікти, зберегти психіку дитини в критичній ситуації. Проявити рішучість.

Наші викладачі, освітяни, науковці — що розвивають науковий потенціал, такий необхідний для країни у війні. Без досвіду в таких умовах — ви створюєте наукові розробки, які виводять Україну в топ мілітарі-теху.

Наші студенти. Наша молодь. Двигун прогресу, наше майбутнє і сьогодення. Ви підтримуєте країну тут — неймовірними проєктами й стартапами, які направлені і конкретно на обороноздатність країни, і на майбутнє нашої економіки в цілому. Ви також наш голос за кордоном — імідж і бренд України, який сьогодні розквітає як ніколи.

Я вдячна кожному і кожній за цю боротьбу. За те, як ми стоїмо один за одного. Саме так і переможемо, написала на своєму Телеграм каналі член Наглядової ради ТДАТУ, депутат Верховної Ради України, Юлія Гришина.