4-6 вересня 2015 року на базі СОК «Салют» в с.м.т. Кирилівка відбувся Х ювілейний Зліт відмінників навчання та студентського самоврядування ТДАТУ.

Таврійський державний агротехнологічний університет – єдиний серед 18-ти інших аграрних вищих навчальних закладів України, який проводить Зліт відмінників.

Лазурне узбережжя Азовського моря вітало теплим морем та яскравим сонцем найактивнішу та найрозумнішу студентську молодь, а керівництво університету та спортивно-оздоровчого комплексу «Салют» влаштували студентам гостинний прийом та незабутнє свято!

У заході взяли участь 120 відмінників навчання з усіх предметів, активних учасників студентського самоврядування, переможців предметних олімпіад різних рівнів, студентів-науковців, учасників художньої самодіяльності – лауреатів творчих конкурсів, видатних студентів-спортсменів – призерів спортивних змагань різних рівнів. У заході взяли участь не тільки студенти університету, а й найкращі представники 6-ти відокремлених структурних підрозділів ТДАТУ.

У перший день з’їзду відбулось пленарне засідання – урочисте відкриття першого ювілейного Зльоту.

До студентів звернулись ректор університету, д.т.н., професор Кюрчев В.М., проректор з НПР доц. Ломейко О.П., проректор з НР д.т.н., професор Надикто В.Т., а також голова студентської ради університету Жмак Ірина.

На студентській конференції учасники заходу виступали з цікавими доповідями та обмінювалися знаннями, ознайомились з виставкою студентських досягнень кожного факультету. За традицією також було визначено 5 кращих студентів університету, які отримали ректорські премії за відмінне навчання та активну участь у житті університету.

Після конференції для студентів були організовані спортивно-масові заходи. На березі моря учасники зльоту із задоволенням грали у пляжний волейбол. Південне сонце і приморський степовий клімат додали студентам енергії та сил для нових досягнень та звершень у новому навчальному році.

Після вечері студенти розважалися на запальній дискотеці, на якій кожен міг звільнити цілу купу енергії та добре повеселитися.

Не менш яскравим видався і другий день. Студенти грали у дартс, баскетбол і волейбол. Також студенти всім гуртом у тісному колі старанно малювали кольоровою крейдою на бетонних плитах свої креативні ідеї щодо зображення емблеми Зльоту. Емблема Зльоту вийшла жуже яскравою і символічно поєднала студентів усіх факультетів в єдину студентську родину.

Ввечері на всіх учасників заходу чекав найочікуваніший захід Зльоту – цікава програма на березі моря «Зустріч біля багаття» із танцями, співами, запуском небесних ліхтариків та веселими розвагами біля величезного вогнища.

У неділю, 6 вересня, відбулось урочисте закриття Зльоту, підведення підсумків різноманітних конкурсів, вручення заохочувальних премій, а також показ цікавого відеозвіту учасників Зльоту.

Усі студенти в захваті від такого уік-енду, охоче діляться своїми враженнями:

Голова студентської ради університету, магістрант першого року навчання факультету економіки та бізнесу Ірина Жмак:

«Зліт відмінників навчання – це щорічна подія в нашому університеті, на яку всі чекають з нетерпінням. Цей Зліт був дуже знаковим, оскільки цей Зліт був десятим, ювілейним! Мені хотілося, як голові студентської ради університету, зробити цей Зліт несхожим на інші. Тому ми прагнули, аби, не дивлячись конкурси та змагання, між факультетами не було конкуренції, а навпаки, спільними зусиллями організовували своє дозвілля. Ми були всі разом як єдина сім’я – і це я вважаю найбільшою перемогою.

Ми, студенти, завжди кажемо: «Як Зліт зустрінеш, так навчальний рік і проведеш». А Зліт ми провели дуже плідно, весело та найголовніше – разом. Тому, сподіваємось, що навчальний рік буде сповнений такими ж незабутніми враженнями».

Голова інформаційного сектору студ. ради університету, магістрант першого року навчання енергетичного факультету Ганна Євтушенко:

«Зліт відмінників показав мені, що наші студенти можуть не тільки занурені цілком у навчання та науку, а й можуть активно відпочивати, колективно брати участь у всіх заходах, проявляти ініціативу, креатив, потенціал.

Я, як і інші студенти, отримали море задоволення від нових знайомств, спілкування, відпочинку перед складним навчальним роком. На мою думку, після такого заходу студенти докладатимуть ще більше зусиль, щоб потрапити на Зліт відмінників та активістів наступного року.

Голова студентської ради механіко-технологічного факультету, студентка 3 курсу Катерина Мовчан:

«Від усього студентського колективу хочу подякувати ректорату, деканатам, профкому, керівництву СОК «Салют» за організацію та проведення цього незабутнього свята. За ці дні прекрасного відпочинку ми дуже зблизилися і вже не було поділу на факультети. Ми стали єдиним цілим.

Ще хочу сказати, що студентам жодного разу не доводилося нудьгувати. Постійно проходили цікаві заходи: як спортивні, так і культурно-масові, де були задіяні всі студенти. Кожен мав змогу творчо себе проявити та відкритися з нового боку. Дякую всім за чудові емоції. Це було незабутньо!»

Олеся Данилюк, прес-служба ТДАТУ

Фото: Ганна Бовкун