У школі відбувся цікавий та інформативний захід з профорієнтації, організований представниками ТДАТУ одного з провідних університетів країни. Метою заходу було допомогти учням визначитися з майбутньою професією та надати інформацію про можливості подальшого навчання у вищих навчальних закладах.

На заході Світлана Плотніченко провела презентації різних факультетів та спеціальностей. Детально розповіли про навчальні програми, перспективи працевлаштування після закінчення університету, а також про умови вступу та студентське життя.

Особливий інтерес у школярів викликала інтерактивна гра про сучасні топові професії . Це дозволило школярам краще зрозуміти специфіку кожної спеціальності та випробувати свої сили в різних сферах діяльності.

Також під час заходу учні мали можливість особисто поспілкуватися  та задати  питання та отримати корисні поради щодо вибору професії та підготовки до вступу в університет.

Захід виявився дуже корисним та надихаючим для всіх учасників. Багато учнів зазначили, що тепер вони краще розуміють свої інтереси та схильності, а також отримали чітке уявлення про те, яку професію хочуть обрати в майбутньому. Ми висловлюємо щиру подяку  директору школи №14 ім. Богдана Лепкого ,пані Оксані Добровольській , а також Світлані Гудимі за чудово організовану подію та сподіваємося на подальшу співпрацю.