Кафедра експлуатації та технічного сервісу машин оприлюднила новий випуск електронного наукового фахового видання Науковий вісник Таврійського державного агротехнологічного університету, Випуск 12, Том 3.

Відповідальний за випуск – к.т.н., професор Олександр Скляр.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 17.03.2020 № 409 видання включено до категорії Б у Переліку наукових фахових видань України.

У випуску представлені результати наукових досліджень вчених у галузях галузевого машинобудування, енергетики, електротехніки, електромеханіки, харчових технологій, комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Видання призначене для наукових працівників, викладачів, інженерно-технічного персоналу і здобувачів вищої освіти, які спеціалізуються у відповідних або суміжних галузях науки та напрямках виробництва.