Звертаємо увагу, що два конкурси Напряму КА2 Співпраця між організаціями та інституціями – Європейські Університети тривають.

Запрошуємо 15.11.2022 р. долучитись до Інформаційного дня Європейських Альянсів Університетів та дізнатись про стратегічні документи, умови участі в конкурсі, критерії відбору заявок тощо.

Всі деталі про Інформаційний День за покликанням тут.

Укранські університети, які мають інноваційний потенціал та успішні практики створення та впровадження спільних освітніх програм, можуть долучатись до участі в таких Альянсах як асоційовані партнери.

Для участі вивчіть інформацію та напишіть лист зацікавленності відповідно до контактів вказаних в ініціативі з групою існуючих Альянсів Європейських Університетів.

Всі деталі, контакти ініціативи, умови участі в описі напряму українською мовою за покликанням тут.

Англійською мовою на порталі FTOP:

• Для існуючих альянсів: ERASMUS-EDU-2022-EUR-UNIV-1
  • Для створення нових альянсів: ERASMUS-EDU-2022-EUR-UNIV-2
  • За додатковою інформацією щодо подання та управління проєктом звертатись до Проєктних менеджерів ЕАСЕА:EACEA-EUROPEAN-UNIVERSITIES@ec.europa.eu .

Речник: 31 січня 2023 р., 17.00 за часом Брюсселю.

Запрошуємо до співпраці! Дякуємо та допомагаємо ЗСУ!