Чотири студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного стали стипендіатами Запорізької обласної ради та Запорізької обласної державної адміністрації у другому семестрі 2020-20201 навчального року.У 2021 році здобувачів вищої освіти на призначення цих стипендій збільшено у двічі. У ТДАТУ стипендіатами стали: Микита Семенов та Надія Шац (стипендії ЗОР), Наталя Мартинова та Артем Філоненко (стипендії ЗОДА).

Наталя Мартинова – стипендіат Запорізької обласної державної адміністрації. Навчається у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного з 2017 року. Зараз є студенткою 4-го курсу факультету «Економіка та бізнес» напряму підготовки «Менеджмент». Починаючи з першого курсу навчання, Наталя – лідер студентства факультету. На факультеті безпосередньо обіймає посаду голови студентської ради. Є патріотом свого факультету. «Відстоювала» честь ФЕБ на наукових конференціях та заходах у Львові та інших міст. Активно вболіває за команду КВН.

Проводить багато просвітницької роботи зі студентами. Допомагає організовувати студентську роботу на кафедрі менеджменту. Займається волонтерською діяльністю в університеті та на рівні міста, відвідує тренінги та семінари, які присвячені даному напрямку. Під її керівництвом організовуються розважально-пізнавальні заходи на рівні університету.

Наталя – людина з активною життєвою позицією. За підсумками 2020 року вона увійшла до ТОП-10 кращих студентів ТДАТУ у номінації «Студент – волонтер року», а у 2021 році вона стала стипендіатом Запорізької обласної ради.

Артем Філоненко – стипендіат Запорізької обласної державної адміністрації. Навчається у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного на спеціальності «Агроінженерія». З 2018 по 2020 роки обіймав пост голови студентської ради ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ». З 2019 року – голова комітету з питань економіки та молодіжного підприємництва Молодіжного парламенту Мелітополя. З 2020 року Артем виконує обов’язки голови студентської ради механіко-технологічного факультету. Артем постійно бере участь в організації міських заходів: «Брейн Ринг до 235 річниці Мелітополя», «Черешньово» та Time to speak.

.

Микита Семенов – стипендіат Запорізької обласної ради. Навчається у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного з 2018 року за напрямом підготовки «Комп’ютерні Науки».

За час навчання зарекомендував себе як організаційна, дисциплінована, старанна та цілеспрямована людина. Микита навчається на «відмінно», відповідально ставиться до виконання громадських доручень студентського самоврядування факультету та університету. З 2019 року – голова комітету з питань культури, спорту та туризму молодіжного парламенту Мелітополя. З 2018 року входить до складу студентської ради факультету. У 2019 році обраний головою організаційного сектору студентського самоврядування. Він є студентським омбудсменом Університету.

У 2020 році, Микита – стипендіат Запорізької обласної державної адміністрації , він також увійшов до рейтингу ТОП-10 кращих студентів ТДАТУ у номінації: «Студент – лідер студентського самоврядування року».

Надія Шац – стипендіат Запорізької обласної ради. Навчається у Таврійському державному агротехнологічному університеті на 1 курсі магістратури за напрямом підготовки «Цивільна безпека».

Була неодноразовим учасником Зльоту відмінників ТДАТУ (100 найкращих студентів ТДАТУ) за активну участь у житті факультету та університету. До виконання громадських доручень ставиться відповідально. З першого курсу Надія – староста групи, активний член студентського самоврядування факультету та університету. Постійно бере активну участь у справах групи, у громадському житті факультету, Університету та міста Мелітополя.

У структурі студентського самоврядування обіймає посаду голови студентської ради ТДАТУ. Також була заступником голови студентської ради факультету АТЕ та секретарем студентської ради ТДАТУ. У травні 2019 року Надію було обрано головним координатором Запорізької області в громадській організації «Українська асоціація студентів». Також Надія є волонтером молодіжного центру Мелітополя «PEOPLE.UA». Була волонтером на першому фестивалі електронної музики у Мелітополі «PURPLE FASE». Також увійшла до рейтингу ТОП-10 кращих студентів ТДАТУ у номінації: «Студент – суспільний діяч року».

Нагадаємо, що обласні стипендії є традиційними. Вони призначається відмінникам освіти кожні пів року за поданням вищих навчальних закладів та висновками профільної комісії.

Редакційно-видавничий відділ