Протягом усього навчального року в університеті діє система підготовки учнівської молоді до вступу до вищого навчального закладу.

Головною метою діяльності відділу профорієнтації та довузівської підготовки є надання навчальної і методичної допомоги учням 11-х класів у систематизації знань і підготовці їх до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Проміжні результати підготовки надають олімпіади з базових навчальних дисциплін. Відділом профорієнтації цього року проведені предметні олімпіади з української мови та літератури (4 березня) і математики (25 березня).

Переможцями  предметної олімпіади з української мови та літератури стали:

І місце – Гончаренко Єлизавета Михайлівна, учениця 11 класу ЗОШ №  13 м. Мелітополь;

ІІ місце – Каравай Ганна Вадимівна, учениця 11 класу Мирненської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Сапа Сергій Андрійович , учень 11 класу ЗОШ №14 м. Мелітополь.

Переможцями  предметної олімпіади з математики стали:

ІІ місце – Курашкін Олександр Сергійович, учень 11 класу ЗОШ № 24 м. Мелітополь;

ІІІ місце – Сапа Сергій Андрійович , учень 11 класу ЗОШ №14 м. Мелітополь.

Переможцям предметних  олімпіад урочисто були вручені грамоти та пам’ятні подарунки.