До Міжнародного дня студентів 183 кращих студентів – відмінників, науковців, спортсменів та активістів – нагороджено Дипломами та Подяками ректора університету, а 24 автори наукових робіт конкурсу «Кращий за професією» нагороджені цінними подарунками від канадців.

17 листопада відзначається Міжнародний день студентів. Цей день – день міжнародної солідарності студентів – був заснований в 1941 році в Лондоні на міжнародній зустрічі студентів, що боролися проти фашизму, на честь студентів Чехословаччини – Героїв опору, постраждалих у 1939 році під час розправи зі студентською демонстрацією в окупованій німцями Празі.

У наш час Міжнародний день студентів є днем символічного об’єднання студентів усіх навчальних закладів, днем підвищення ролі студентства в суспільному і політичному житті країни.

Для привітання студентів із теплими словами виступив ректор університету, д.т.н., професор Володимир Миколайович Кюрчев, подякував студентам за творчість, наукову діяльність та активну життєву позицію у навчанні та житті університету.

Кращі студенти усіх п’яти факультетів цього року нагороджуються Почесними грамотами ректора університету, Подяками із занесенням в особисті справи та грошовими преміями.

Дипломами ректора університету, подяками та грошовими преміями нагороджуються кращі студенти за номінаціями університетського етапу Обласного конкурсу «Студент року – 2015», яких визначила конкурсна комісія університету.

«Лідером студентського самоврядування» було визнано Жмак Ірину, «Громадським діячем» – Кравцова Дмитра, «Артистом року» – Гриднєву Дар’ю, «Вченим року» – Лебедєву Ірину, «Спортсменом року» – Кубрака Івана, «Журналістом року» – Євтушенко Ганну, «Студентом-волонтером року» – Бєлєву Юлію, «Патріотом року» – Мовчан Катерину, «Старостою року» – Андрєєва Богдана.

У цьому році кращою у Запорізької області в номінації «Студентська сім’я року» стала студентська сім’я ТДАТУ у складі студента механіко-технологічного факультету Омельчука Петра і студентки факультету економіки та бізнесу Омельчук Катерини.

Цього року студентська рада університету вперше провела конкурс серед факультетів на кращий студентський центр. Кращими було визнано центри факультету економіки та бізнесу та енергетичного факультету.

Голови студентських рад цих факультетів нагороджуються Дипломами ректора та грошовими преміями. Відтепер такий конкурс проводитиметься щорічно.

Переможців студентської спартакіади ТДАТУ нагороджено грамотами:

лідерську позицію вперше зайняв факультет економіки та бізнесу, ІІ місце – механіко-технологічний факультет, ІІІ місце – факультет агротехнологій та екології.

Приділяючи велику увагу науково-дослідницькій діяльності, наші студенти стали переможцями та лауреатами багатьох наукових конкурсів, яких було нагороджено Грамотами та Дипломами ректора університету.

Начальник Управління молоді та спорту Наталія Юріївна Губська нагородила найактивніших студентів студентського колективу університету грамотами та носіями флеш-пам’яті.

В рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади – котрим ми особливо вдячні за підтримку нашої країни в цей важкий час – був проведений конкурс «Кращий за професією» за трьома спеціальностями: «маркетинг», «агрономія» і «харчові технології та інженерія».

Перед студентами виступив представник Українського бізнес-проекту плодоовочівництва, який фінансується Канадським урядом, Стефан Лойд Райд, який був приємно здивований якістю знань наших студентів, захоплених наукою та великим прагненням до пізнання та саморозвитку.

6 переможців цього конкурсу були нагороджені Дипломами ректора та планшетами та картами пам’яті від канадських організаторів конкурсу, а 18 учасників нагороджені флешками.

За словами ректора університету, д.т.н., професора В.М. Кюрчева, співпраця в рамках Проекту буде продовжуватись і надалі – у майбутньому у ТДАТУ планується закупити нове обладнання для оснащення ліцензованої агролабораторії для визначення якості овочів та фруктів.

Студентська рада університету від усієї душі вітає студентів із Днем студента та бажає нових досягнень, великих успіхів, перемог і прагнення до кращого!

Ганна Євтушенко, студ. рада університету

Фото Ганни Бовкун