08.11.2017 у рамках правового дискусійного клубу студентської молоді «Феміда» доцентом кафедри суспільно-гуманітарних наук Горбовою Н.А. було проведено кураторську годину для студентів факультету економіки та бізнесу, групи 11МН на тему: «Роль права в житті людини та суспільства». На зустрічі студенти обговорили правові питання існування держави, суспільства та особистості. Дійшли висновку, що право виступає в ролі регулятора суспільних відносин, воно захищає права громадян і держави. Саме з цієї причини неможливо уявити існування і функціонування країни без системи права, так як у зворотному випадку громадські відносини не будуть впорядковані належним чином. Ніхто зі слухачів не залишився байдужим. Студенти досить жваво обговорювали отриману інформацію і ставили багато питань.