8 листопаду 2017 року було проведено кураторську годину  «Комунікативні бар’єри у спілкуванні та шляхи їх подолання ».

Психологія — чудова і захоплююча наука. Вона корисна для будь-якої людини, що прагне осмислити хвилюючі питання повсякденного життя — проблеми взаємодії з іншими людьми, основи психічного здоров’я, психічні ресурси особистості, особливості формування власної особистості. Інтерес до психології та її проблем стрімко зростає. Багатьох людей хвилюють питання як розширити знання про себе та інших людей, опанувати вміння будувати відносини, формувати навички спілкування.

З метою формування комунікативної компетентності студентів було проведено кураторську годину  «Комунікативні бар’єри у спілкуванні та шляхи їх подолання ». Отримані у ході заходу знання збагатять наукові уявлення студентів у лані психології спілкування, а також можуть бути використані як у повсякденному житті, так і в окремих галузях професійної самореалізації майбутніх фахівців. Запропоновані практичні рекомендації з використання знань у сфері комунікації спрямовані на розпізнавання, правильну інтерпретацію і подолання комунікативних бар’єрів з метою встановлення взаєморозуміння між співучасниками спілкування.

Кураторську годину було проведено кандидатом психологічних наук, старшим викладачем кафедри суспільно-гуманітарних наук  Єременко Ларисою В’ячеславівною для студентів спеціальності «Менеджмент».