На зведеній кураторській годині факультету агротехнологій та екології 30 березня 2016 року для  студентів спеціальності «Агрономія» було проведено зустріч з агровиробниками регіону.

Зустріч було розпочато з виступу декана факультету АТЕ к.с.-г.н., доцента Іванової Ірини Євгенівни, яка відрекомендувала гостей та запропонувала їм провести зустріч-співбесіду зі студентами та визначитись з потенційними співробітниками кампаній.

Гостями даного заходу стали: керівник групи кампаній «Мелітопольська черешня», яка займає лідерські позиції у виробництві фруктів на півдні України – Лук’янов Антон Володимирович, керівники агрономічного управління садівництва та рільництва: Гринців Іван Іванович та Рева Олександр Вікторович. Серед запрошених був і начальник відділу зв’язку з виробництвом ТДАТУ – Сингаєвський Віктор Антонович.

Представники компанії розповіли про особливості роботи та вимоги, які нині пред’являються до затребуваного агронома. Особливий акцент зроблено на здатність до використання інноваційних підходів, провідних технологій, вивчення нововведень сучасних професіоналів аграрної сфери. Другим етапом зустрічі стало проведення співбесіди зі студентами, які виявили бажання до подальшої співпраці з представниками групи кампаній «Мелітопольська черешня» та мають відповідні компетенції з точки зору куратора, викладачів та деканату факультету АТЕ.

За результатами відбору, трьом студентам напряму підготовки «Агрономія» було запропоновано працевлаштування з визначеним випробувальним терміном.

На сьогоднішній день, керівництво факультету АТЕ тісно співпрацює з агровиробниками регіону, оскільки практична підготовка сприяє формуванню професійно значущих якостей майбутнього фахівця, серед яких можна виділити аналітичність мислення, соціальну активність та відповідальність.

Сьогодні якість та компетентність роботи викладачів факультету АТЕ у підготовці висококваліфікованих фахівців, визначається, перш за все, успіхом випускників ТДАТУ!

Заступник декана з НР ф-ту АТЕ Кулик А.С.