19 вересня 2016 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбувся квест для першокурсників факультету інженерії та комп’ютерних технологій, який підготувала студентська рада факультету. У заході взяли участь студенти трьох груп: 11 ГМ, 11 КН, 11 сГМ.

Учасники повинні були знайти 12 зупинок, але не все було так просто, як здавалося на перший погляд, адже завдання були написані у формі загадок. Найцікавішим було те, що більшість першокурсників, знайшовши правильну відповідь на ребус, навіть не мали уявлення, куди їм йти, адже ще не досконало орієнтувалися на території університету. Та саме це і стало метою цього заходу, щоб студенти краще ознайомились з університетом. Першокурсники дуже цікаво та весело провели свій вільний час.

Звичайно ж, у кожному змаганні є свої переможці і ними стали група 11 ГМ, серед усіх вони виявились найспритнішими.

Від щирого серця вітаємо наших переможців та бажаємо успіхів у навчанні!

За інформацією

заст.декана ф-ту ІКТ  за ОВР Антонової Г.В.