Привіт, абітурієнте!?‍Останнім часом вступники ставлять багато питань про квоту-2. Що це значить? Які саме спрощення надає?

Розглянемо що й до чого?
Міністерством освіти і науки України затвердило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році.

Коротко про головне:
☝?Його основні нововведення, направлені на спрощення вступу до закладів вищої освіти для тих вступників, які зареєстровані на особливо небезпечній території?

– для випускників шкіл: вступ за співбесідою замість Національного мультипредметного тесту та отримання ними бюджетних місць за квотою-2;?
– для випускників коледжів: можливість вступу на бюджет на основі ЗНО з української мови та будь-якого іншого предмету, вступу на контракт за співбесідою;?
– для вступників до магістратури: можливість вступу без іспитів для тих, хто отримав ступінь бакалавра у 2022 році та бажає продовжити навчання в магістратурі на тій же спеціальності, в тому ж закладі вищої освіти. Ті, хто навчався на бюджеті – продовжать навчання на бюджеті.?

Важливо❗️Підставою для застосування зазначених спеціальних умов вступу є реєстрація (прописка) на особливо небезпечній території. Копію відповідного документа необхідно разом з іншими документами особисто надати до приймальної комісії або на електронну пошту pk@tsatu.edu.ua.

P.S. Обирай якісну сучасну освіту! Обирай Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного ??.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ШУКАЙ НИЖЧЕ ⬇️

Порядок реєстрації на співбесіду у ТДАТУ та порядок її проведення: http://www.tsatu.edu.ua/pk/vstup/spivbesida-2022/

Перелік громад, які знаходяться на особливо небезпечній території, регулярно оновлюється на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

З приймальною комісією ТДАТУ можна зв’язатися за телефонами:

☎️(061) 289-12-99,
?099-614-83-02,
?098-75-17-448 (Viber, Telegram).
Телеграм-чат з питань вступу до ТДАТУ

Приймальна комісія працює у м. Запоріжжя за адресою: вул. Жуковського, 66, ІІ поверх, ауд. 24.