Перед початком першої сесії здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти заочної форми навчання кафедра маркетингу організувала зустріч-знайомство викладачів та студентів.

Метою зустрічі було:

1.Знайомство з освітньою програмою «Маркетинг»
2.Знайомство з викладачами 1-го семестру
3.Знайомство з організацією навчання: розклад занять, розклад сесій, Освітній портал
4.Живе спілкування та відповіді на питання

Дар’я Легеза, як гарант освітньої програми «Маркетинг» другого (магістерського) ступеня освіти ознайомила здобувачів освіти з Освітньою програмою. Було детально сконцентровано увагу на комплекс освітніх компонентів (предметів вивчення, дисциплін, індивідуальних завдань, контрольних заходів тощо), спланованих і організованих для досягнення визначених результатів навчання. Також зроблено акцент на можливостях міжнародної практики, стажування, а також спілкування з провідними фахівцями світу в галузі маркетингу.

Здобувачів освіти ознайомили з сайтами ТДАТУ та кафедри, продемонстрували швидкий пошук розкладу та графіку навчання, навчили користуватися Освітнім порталом.

На зустріч зі здобувачами освіти заочної форми навчання також доєдналися викладачі університету, що викладатимуть протягом 1-го семестру дисципліни загальної та професійної підготовки спеціальності «Маркетинг». Кожний викладач коротко представив себе і свій курс, зробивши акцент на цікавих аспектах свої дисциплін.

Відбулося живе спілкування між здобувачами та студентами. Активно обговорювалися перспективи професійної діяльності, кар’єрні можливості, процес вибору дисциплін. Викладачі активно відповідали на питання, запрошували долучатися до студентської наукової роботи та життя університету.

Кафедра маркетингу