В умовах глобалізації аграрного ринку та запровадження принципів циркулярної економіки у харчовій галузі, актуальними постають знання та досвід міжнародного аграрного бізнесу. Майбутнім фахівцям аграрної сфери важливо знати, якими правилами керуються міжнародні компанії, щоб у майбутньому вивести свої компанії на конкурентний рівень.

З 8 по 19 січня 2024 року магістранти та аспіранти спеціальностей «Маркетинг», «Фінанси підприємств», «Облік та аудиту», а також «Харчові технології» взяли участь в Міжнародній науковій школі «Sustainable Development and ESG: Global Challenges, National Priorities, Effective Solutions». Англомовна наукова школа проходила на базі Університету Фарабі, який посідає 230 позицію в міжнародному рейтингу QS WUR. Школа організована на честь 90-річчя Університету кафедрою економіки та бізнесу. Крім українських здобувачів, у навчанні взяли участь студенти Китаю та Казахстану.

Галія Даулієва та Сауле Єсенгазієва запросили до викладання в школі відомих іноземних вчених із США, Індонезії, Тайланда, Сербії, Китаю, Узбекистану та України, а саме:

– професора Американського університету в Вашингтоні Майкл Броуді (США);
– професора Паджаджаранського університету Йосіні Деліана (Індонезія);
– професора Київського національного університету Олександр Калінін (Україна);
– професора Касецартського університету Равіпім Чавеесук ( Таїланд);
– професора Крагуєвацького університету Лела Рістич та дослідник Мілош Дімітрієвич (Сербія);
– керівника компанії POWERCHINA в Казахстані Ю Хао (Китай);
– доцента Самаркандської філіїя ТГУ ім. Ібрагіма Ганієва

Особливо приємно, що одним із спікерів школи була здобувачка ОП «Маркетинг» заочної форми навчання Наталія Дзюба. Наталія є керівником бізнес академії HRM, власницею консалтингової компанії Booster Development, сертифікованим СМС консультантом та бизнес-тренером в ECF.

Більше про результати зимової наукової школи «Sustainable Development and ESG: Global Challenges, National Priorities, Effective Solutions» ви можете прочитати на сторінці університету