Останні вихідні вересня наше місто чекає з нетерпінням, бо саме в ці дні ми святкуємо День народження Мелітополя! Цього року нашій малій Батьківщині виповнилося вже 233!

Урочисті гуляння, приурочені до святкування Дня міста, почалися з суботи та продовжилися у неділю. Недільний ранок почався з театралізованого параду жителів міста, в якому взяли участь люди різних професій, віку та інтересів. Всіх їх об’єднала любов до рідного міста.

Звичайно, не обійшлося без молоді нашого факультету. 18 студентів йшли в урочистому параді. Хлопці гордо несли в руках  прапор АТЕ, а дівчата, одягнувшись у факультетські футболки, підкоряли своєю посмішкою.

Не можна не відмітити гарну підготовку профорієнтаційних «кутків» біля кафе «CITY» та в парку ім. Горького. На стендах було представлено спеціальності нашого університету, яскраве студентське життя, досягнення у спорті та художній самодіяльності. Танцювальна група «Універ» радо зустрічала городян флешмобом та тим самим демонструвала, яка запальна молодь вчиться в ТДАТУ.

Дякуємо всім, хто брав участь у проведенні Дня міста Мелітополя!

Голова інформаційного сектору

Івова Наталія