17 листопада в Україні, як і в багатьох  інших країнах світу, відзначажться Міжнародний день студента. Свято, що об’єднує молодь, яка вчиться в різних куточках світу.

Традиції Святкування Дня студентів відрізняються в кожному навчальному закладі. У багатьох вишах проводяться концерти, флешмоби, конкурси талантів. У деяких університетах студенти висаджують дерева на пам’ять.

У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного традиційно проводяться святкові заходи: нагородження найкращих студентів ректором університет та великий концерт.

Кожен факультет також проводить святкові збори, де відмічають кращих з кращих.

Сьогоднішнє святкування є особливим! Воно демонструє підтримку усіма студентами рідного університету, який за складних умов намагається надати здобувачам якісну освіту.

На честь Дня студента на факультеті економіки та бізнесу було проведено святкові збори та квест першокурсників.

Не дивлячись на онлайн-формат, заходи вийшли цікавими та зворушливими.

Олена Васильченко подякувала студентам за плідну працю у студентській раді факультету, чуйність, підтримку, вчасну допомогу, за креативні ідеї та їх безпосереднє втілення в життя, а також висловила подяку усім старостам факультету за активну організаційну роботу в групах.

За традицією було нагороджено найкращих студентів факультету за підсумками 2021-2022 н.р.

Нагороди отримали:

• Булгакова Тетяна (група 42-ЕМ_К) – краща студентка за підсумками 2021-2022 н.р., голова студентської ради факультету;
  • Плясецька Вікторія (група 21-МБ МК) – найвищий рейтинг у навчанні за підсумками 2021-2022 н.р., перший заступник голови студентської ради факультету;
  • Група 21-МБ МК (староста Вікторія Плясецька, куратор д.е.н., професор Дар’я Легеза Д.Г.) – краща група за підсумками 2021-2022 н.р.

За відмінні успіхи в навчанні, активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування факультету та університету нагороди отримали:

• Ірина Мазурова – група 11-МБ ФБ – голова студентського профкому університету;
  • Рената Гришко – група 11-МБ ФБ – голова студентського профбюро факультету;
  • Тетяна Цинцовська – група 41-ОО ФБ – голова сектору журналістики студентської ради факультету;
  • Юлія Ткачук – група 41-МН – голова культурно-масового сектору студентської ради факультету;
  • Сергій Скребейко – група 41-МН – голова навчального сектору студентської ради факультету;
  • Денис Постой – група 31-ЕМ _П – голова сектору профорієнтації студентської ради факультету;
  • Кароліна Пархоменко – група 41-МК – голова спортивного сектору студентської ради факультету;
  • Римма Зла – група 11-МБ ТР – голова соціального сектору студентської ради факультету;
  • Анастасія Крикунова – група 21-ПТ – голова організаційного сектору студентської ради факультету.

За відмінні успіхи в навчанні, активну життєву позицію, видатні досягнення у науковій діяльності було також нагороджено Аллу Хому  – студентку групи 41-ОО.

Далі зі словами привітання до учасників заходу звернулась голова студентської ради факультету Тетяна Булгакова, яка побажала студентам не втрачати оптимізму, впевнено крокувати до поставленої мети та вести активне студентське життя, щоб потім було що згадати.

Тетяна оголосила результати квесту першокурсників, що відбувся напередодні.

У День студента всім минулим, теперішнім та майбутнім студентам можна побажати, щоб навчання давалося легко, іспити здавалися з першого разу, хвости закривалися, а невтомний ентузіазм неодмінно привів до улюбленої, престижної та затребуваної професії. Нехай лиха студентська молодість принесе вам багато вірних друзів, цікавих ідей, здійснення найзаповітніших мрій. Нехай у серці і пам’яті назавжди залишаться студентські зльоти, іспити, заліки, безсонні бурхливі ночі і найсолодший сон, на найнудніших парах. Бажаємо всім досягти того, що кожен з вас прагне, винести для себе багато істин, теорій, практик і результатів, а найголовніше –  набратися достатнього багажу знань, заради якого ви і стали студентами. Зі святом, студентство!

Олена Васильченко,
заступник декана факультету економіки та бізнесу