Молоді науковці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного постійно проводять дослідження з вдосконалення технології вирощування сільськогосподарських культур.

Аспірантка кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки Альона Федосова досліджує цікаву культуру – сафлор красильний (Carthamus tinctorius L.). Її робота зводиться до головної мети, – покращити якість насіння досліджуваної культури та збільшити її продуктивність. Вплив абіотичних та біотичних факторів на кінцевий результат, покаже врожайність, тому на неї з нетерпінням чекають науковці. І ось, цей день настав.

За активної участі здобувачів вищої освіти зі спеціальності 201 – Агрономія було відібрано зразки з різних варіантів досліду. Участь студентів у науковій роботі не тільки формує у них фахові компетентності, але і допомагає адаптуватися під майбутню професію.

Альона Федосова проводить свої дослідження на полі ТОВ «Енергія-2000», за що завдячує керівнику підприємства Миколі Бандурі.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки