У нашому житті все залежить від нас: які думки і дії, яку роль і позицію ми вибираємо самостійно. І вибір НІ – це теж вибір.

15 лютого керівник агенції «Експерт -Інфо», коуч-тренер з особістісного зростання Олена В’ячеславівна Коломоєць-Гаркуша провела на факультеті АТЕ гру грошовий потік CASH FLOW (Щурячі перегони) учасниками якої стали студенти факультету. Молоді вдалося відстежити свої обмежені переконання, спробувати нові стратегії реалізації своїх можливостей і відчути в повній мірі що означає бути Командою! Вітаємо учасників гри з новими усвідомленнями і бажаємо реалізувати в життя все, що напрацювали.

Студенти факультету вдячні  Олені В’ячеславівні за таку цікаву та корисну гру! Вони впевнені, що це обов’язково допоможе їм у житті!

Голова інформаційного сектору

Івова Наталія