Кожного року велика родина на ім’я «Факультет економіки та бізнесу» ТДАТУ поповнюється новими членами. Цього року до факультету тільки на перший курс прийшло 89 ФЕБчиків.

Головна задача «аксакалів» – студентів старших курсів факультету – зробити все можливе, щоб «новачки» стали справжніми членами дружньої родини факультету. Основну надію у реалізації цієї задачі керівництво факультету покладає на студентську раду.

Перший крок вже зроблено! Проведено зустріч студентської ради із першокурсниками з питань студентського самоврядування та реалізації власних можливостей поза межами навчального процесу.

Другим кроком є організація цілого ряду інтелектуальних вікторин для першокурсників.

На факультеті економіки та бізнесу відбулася перша така гра «Спритний економіст». Кожен бажаючий міг взяти участь і добре провести час у теплій обстановці та гарному колективі.

Сама гра проходила на платформах Zoom та Kahoot.  Для студентів була розроблена спеціальна вікторина з питаннями різного рівня складності, спрямованими на виявлення їх економічного потенціалу і просто для розвантаження мозку від повсякденних турбот та навчання.

Суть гри полягала в тому, що за певний проміжок часу потрібно було обрати один варіант відповіді з чотирьох представлених.  Після кожного етапу було видно рейтинг, який зрідка залишався зі стабільними показниками лідерів у турнірній таблиці, тому що боротьба була дуже гарячою.  Всі учасники не поступалися один одному і буквально «зубами намагалися вирвати» перемогу, при цьому атмосфера залишалася веселою та безтурботною.  Багато хто жартував і сміявся, розслабляючись після трудового тижня.

Наприкінці гри ми все-таки змогли виділити трійку переможців, які зайняли свої місця на п’єдесталі. Усі інші учасники поступились третьому місцю лише в лічені бали!

Перемогу отримала Олеся Петрова – студентка групи 11-ЕМ_К.

Вікторина буда спрямована на інтелектуальний розвиток студентів, їх самореалізацію, швидке логічне мислення і розвиток інтуїції.

Всі чудово постаралися, а найголовніше –  провели час весело та з користю.  Цей захід був легким розігрівом для наших студентів, який мав розпалити в них добрий дух суперництва.  Надалі чекаємо на всіх охочих на інших наших заходах.

Дякуємо всім тим, хто долучився та з повагою оцінив нашу працю!

Вітаємо всіх учасників і наших переможців!

Ласкаво просимо до родини ФЕБ!

Студентська рада ФЕБ