Перед початком карантину студентська рада ФЕБ встигла провести дві півфінальні гри для повелителів логіки, приборкувачів сумнівів та володарів блискавичної реакції.І ось сьогодні команди-фіналісти зійшлись у боротьбі за перемогу. Нагадаємо, що у фінал гри пройшли 3 команди: «Торнадо» від факультету ЕтаБ, «228-а бригада МТФ» та збірна ФЕБ+АТЕ «709 А». Саме вони і змагались за титул переможця.

До підготовки фінальної гри організатори поставились доволі відповідально. З метою наближення студентської гри до формату оригінального проекту цього разу командам роздали дзвіночки, натискаючи на які вони повідомляли, що мають відповідь. Таке нововведення додало неабиякої динамічності та азарту у нашу гру. Студентам давали 45 секунд на роздуми, але учасники настільки швидко та чітко давали правильні відповіді, що розпочалися справжні перегони.

Розпочалась гра з раунду «Формула всього». Завданням команд було вирішити логічні «приклади», знайти «суму» запропонованих картинок.

Раунд 2 – «Знайди спільне». У цьому раунді все цілком просто: командам демонструвались 3 картинки, які поєднані чимось спільним. Власне завданням було розпізнати це спільне та озвучити відповідь. Це завдання якомога краще демонструє здібність помічати деталі.

Раунд 3 – «Прибери зайве». У цьому раунді завдання ускладнилось. Слід було знайти зайву картинку з чотирьох запропонованих та пояснити, що об’єднує інші 3.

Після третього раунду судді підрахували бали та оголосили команду, яка зайняла почесне 3 місце. Нею стала збірна ФЕБ+АТЕ «709 А».

Далі розпочалась інтелектуальна дуель двох команд!

Раунд 4 – «Елемент» – став новинкою для наших учасників. На екрані демонстрували дві картинки, що є складовими чогось цілого (поняття, предмету, гри і т.д.). якщо командам було важко здогадатись, то висвітлювали підказки, ще по дві картинки.

Ось ми і дістались фінального раунду – «Класика жанру». Цей раунд, мабуть, сподобався командам найбільше, адже у картинках були зашифровані прислів’я та рядки з відомих пісень. Учасники не просто озвучували рядки пісень, а ще й охоче проспівували ці рядки.

В цілому гра пройшла на хвилі позитиву, невпинного ентузіазму та шаленої інтриги.

Перемогу з мінімальним відривом отримала команда «228-а бригада МТФ».

Дякуємо чудовій ведучій та організатору, голові профбюро ФЕБ Ренаті Гришко. А також секретарю студентської ради Анастасії Клімовій та голові соціального сектору Тетяні Булгаковій за допомогу у проведенні захоплюючого фіналу.

Вітаємо переможців та учасників нашої неймовірної гри та з нетерпінням чекаємо наступних серій ігор.

Анастасія Нестерчук,
голова інформаційного сектору ФЕБ